Що дає велосипед роботодавцям

  Імідж компанії - інтелектуальна складова. Велосипедом на роботу. Закінчився час, коли роботодавці заохочували своїх працівників використовувати автомобіль в якості транспортного засобу. Імідж компанії залежить не від середньої вартості автомобілів співробітників - на перший план виходить інтелектуальна складова.

 Велосипед давно визнаний самим здоровим, швидким, економічним, екологічним і найбільш красивим видом транспорту для співробітника будь-якого підприємства! Але що він може обіцяти не працівнику, а тому, хто цю роботу дає - тобто роботодавцю?


   1) Економія на парковці : на стандартному парко-місці для автомобіля можна розмістити до 10 велосипедів. Іншими словами, площу парковки підприємства, де співробітники використовують в якості транспортного засобу велосипеди, можна скоротити в 10 (!) Разів.

На стандартному парко-місці для автомобіля можна розмістити до 10 велосипедів. Велосипедом на роботу.

   2) Економія на робочому часі : велосипедист гарантовано не залежить від автомобільних пробок і приїжджає на роботу виключно до її початку, а не до обіду - що має місце, наприклад, у великих містах. В додаток, рідкісний велосипедист буде займатися такою дурістю, як палінням. Скорочується час і на перекури!

Велосипедист гарантовано не залежить від автомобільних пробок. Велосипедом на роботу.

   3) Продуктивність працездатності співробітників : доведено, що люди, які використовують у повсякденному житті фізичні вправи - більш працездатні в порівнянні з іншим, так званим «офісним планктоном». Підвищена працездатність протягом дня поєднується з мінімальним терміном відсутності на роботі з причини сезонних хвороб (ГРЗ і т.д.). Співробітники, що використовують велосипед більш стресостійкі і їх важче «вивести з рівноваги» внаслідок «управлінських перегинів».

   4) Економія на "соцпакеті»: велосипедистові зовсім не обов'язково видавати проїзний документ на міський транспорт. Зрозуміло, що і забезпечувати розвезення до місця роботи і додому велосипедистові буде зайвим!

   5) З велосипедистом завжди на вигідних умовах, можна домовитися про використання його вело-форми (якщо він їздить не в цивільному одязі) або байка в якості рекламної площі, яка на такому транспортному засобі буде виглядати куди більш привабливо, ніж на автомобілі. 

Оригінальна реклама на одязі працівника. Велосипедом на рекламу.

   Найбільш «просунутих» у велосипедному плані співробітників можна, в рекламних цілях, залучати до участі в аматорських змаганнях і цим прославляти свою компанію.

Залучення працівників до змагань. Велосипедом на роботу.

   6) Єднання колективу : пов'язане, крім самої роботи, із загальними інтересами. Корпоративні заходи в такій команді можна проводити на пікніку, на свіжому повітрі, наприклад біля річки. Такий захід, на відміну від банальних посиденьок у ресторані, із задоволенням сприймуть члени сімей співробітників ... особливо діти.

Корпоративні заходи. Велосипедом на роботу.

   7) Постійно перебуваючи «за кермом» велосипедист не стане випивати і всі його рішення будуть народжуватися «в тверезому розумі і пам'яті». З підтягнутим і життєрадісним співробітником компанії завжди приємніше мати справу - як на переговорах, так і в неформальній обстановці.

Тверезий розум і пам'ять. Велосипедом на роботу.

   Турбота про екологічну обстановку здатна дати компанії додаткові бонуси і дивіденди. Установи, співробітники якої воліють велосипед автомобілю формують стиль підприємства, позиціонування організації з турботою про довкілля, майбутнє покоління, гармонії духу і тіла - особливо в століття високих технологій і урбаністичної дійсності.

   На сьогоднішній день вже є окремі співробітники підприємств, що використовують велосипед як основний транспортний засіб - світ не без розумних людей. Однак, все ще немає організацій, що створюють усі умови для використання велосипеда співробітниками в максимально повному обсязі.

І в цьому, для керівників підприємств, теж є певний «плюс»: Ви можете стати першим!

  Розпочніть з вело-парковки. Повірте, це недорого. 

Belarusian Danish English French Georgian German Polish Romanian Russian

Вело-організації :

Зараз на сайті:

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

Спільнота: